Robbie Williams Türkiye Konseri
Robbie Williams Türkiye Konseri

Robbie Williams Türkiye konseri… Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams Türkiye konserine hazırlanıyor. Robbie Williams, tam adıyla Robert Peter Williams, 13 Şubat 1974 tarihinde İngiltere’nin Stoke-on-Trent şehrinde doğmuş bir İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Popüler müzik kariyerine, 1990’ların sonunda ve 2000’lerin başında dünya çapında tanınmış ve başarılı bir solo sanatçı olarak geliştirmiştir.

Robbie Williams, müzik kariyerine Take That adlı İngiliz erkek müzik grubu ile başlamıştır. 1990 yılında grupla çıkardığı “Take That & Party” albümüyle tanınmaya başlamıştır. Ancak, 1995 yılında grubun üyeleriyle anlaşmazlıklar yaşadıktan sonra gruptan ayrılarak solo kariyerine odaklanmıştır.

Robbie Williams Türkiye konseri… Solo kariyerine başladıktan sonra, çıkardığı “Angels”, “Rock DJ”, “Feel”, “Millennium”, “Let Me Entertain You”, “Strong” gibi hit şarkıları ile dünya çapında büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Kariyeri boyunca sayısız albüm ve hit şarkı çıkarmış ve birçok müzik ödülü kazanmıştır.

Robbie Williams Türkiye konseri… Robbie Williams, müzik kariyerinin yanı sıra bazı sinema filmlerinde de oyunculuk yapmıştır. Ayrıca sosyal hayatındaki renkli kişiliği ve mizahi tarzı ile de dikkat çekmiştir.

Robbie Williams, 17 Ağustos 2023 saat 21:00’da Lujo Hotel Bodrum’da unutulmaz bir konser verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here