Masallardan Geriye Kalan 2020'de Vizyonda

Masallardan Geriye Kalan romantik filmlerden hoşlananlar için oldukça etkileyici bir filme benziyor. Senaryonusu Uğur Yağcıoğlu’nun yazdığı ve yönettiği filmin başrol oyuncuları ise Özgür Çevik, Tuba Ünsal ve İlayda Akdoğan.

Tuba Ünsal daha önce de Uğur Yağcıoğlu’nun senaryonusu yazdığı ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ filminde oynamıştı. Masallardan Geriye Kalan filminde ise Asya karakterini oynayacak. Filmin video klibi ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Bir üniversitede doçent olan adamla, yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı anlatıyor. Evren ve Hece ansızın, hiç beklemedikleri bir zamanda aralarında hızla gelişen aşka engel olamazlar. Aşkın daha çok kişinin kendisiyle ilgili olduğunu vurgulayan etkileyici bir senaryo.

Masallardan Geriye Kalan hüzünlü, dramatik bir aşk hikayesini anlatıyor. Film, 14 Şubat 2020 yılında vizyonda olacak.

Filmin Künyesi

Vizyon tarihi 13 Şubat 2020
Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Özgür Çevik, İlayda Akdoğan, Tuba Ünsal
Tür Romantik
Ülke Türkiye

Uğur Yağcıoğlu Kimdir?
23 Aralık 1974 yılında İstanbul’da doğan Mustafa Uğur Yağcıoğlu, 1999 yılında yayınlanmaya başlayan Ayrılsak da Beraberiz isimli dizinin ilk beş sezonunun senaryosunu yazdı. Bunun ardından En Son Babalar Duyar, Canım Benim, Aşk Her Yaşta, Omuz Omuza, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Sizi Seviyorum, Şov Bizinıs, Cümbür Cemaat Aile ve Dünyanın En Güzel Kokusu isimli filmlerin senaristliğini yaptı.
2007 yılında Son Ders: Aşk ve Üniversite ile de ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştirdi. Ayrıca Şov Bizinıs, Doksanlar, Papaz Kimde, Evlilik Okulu, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi senaryosunu kendisinin yazdığı projeler dahil olmak üzere birçok filmde yönetmenlik yaptı. 2015 yılında ise En Güzeli adlı sinema filmini yönetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here