Eylül ayında Kaş Caz Festivali etkinliğiyle caza doyacaksınız. Bu muhteşem müzik şölenini kaçırmayın.

Uyuyan Dev Uyanıyor! Kaş Caz Festivali 6-7-8 Eylül’de Kaş Marina’da…
6 Eylül Cuma
Bebop Project (Ozan Musluoğlu, Önder Focan, Şenova Ülker)
Çağrı Sertel ‘Instant’
Mammal Hands
Volkan İncüvez Quartet
Deniz Kuzuoğlu ‘DJ Set’
7 Eylül Cumartesi
Ediz Hafızoğlu ‘Nazdrave’
Ferit Odman Quintet
Gülin
Yeni Türkü
Kaan Sezyum aka DJ Sarıyılan ‘DJ Set’
8 Eylül Pazar
Analog Kültür Experiment ft. Engin Recepoğulları, Deniz Mahir Kartal, Tolga Zafer
B’R ŞEYLER EKS’K (Çağıl Kaya, Tamer Temel, Serhan Erkol, Alper Yılmaz, Volkan Öktem)
Elif Çağlar
Korhan Futacı
Ahmet Uluğ ‘DJ Set’
Efsaneye göre, Kaş ile Meis’te biri kadın biri erkek iki dev yaşar. Denizin çekilmesiyle ayrı düşen birbirine aşık iki sevgili, deniz suyuna yeniden temas ettiklerinde uyanıp birbirlerine kavuşacaklar ve tekrar aşk yaşayacaklardır.
Dev’in uyanışı Kaş Caz Festivali’nde!
Akdeniz ikliminin en güzel zamanları, güneş hala sıcak ancak Ağustos’taki kadar yakmıyor, yavaş yavaş akşam oluyor, artık denizden çıkma zamanı, festival birazdan başlıyor.
Kaş Marina’nın ev sahipliğinde bu yıl ilk kez seyircisiyle buluşacak Kaş Caz Festivali, 6-7-8 Eylül’de gerçekleşiyor! Asırlardır uyuyan Dev’in uyanıp Meis’teki sevgilisine şarkılarla aşkını anlatacağı Kaş Caz Festivali’nde müziğin yanı sıra gastronomi atölyeleri, sosyal etkinlikler, bedensel farkındalık ve yürüyüş aktiviteleri, yelkencilik ve dalış gibi doğa sporları festival boyunca bölgeye yayılacak.
Yelkenini Akdeniz rüzgarı ile dolduran, rotasını güzel müziğe çevirmiş, enerjisini doğadan alan Kaş Caz Festivali’nde yerli müzisyenlerin yanı sıra uluslararası isimlerin de olduğu festival programı yakında açıklanacak. Bir yandan Kaş Marina’nın etkileyici gün batımını izlerken, diğer yandan iyi müziğin bu ana eşlik etmesine izin verin, Eylül’de Kaş’a gelin.
Efsaneye göre, Kaş ile Meis’te biri kadın biri erkek iki dev yaşar. Denizin çekilmesiyle ayrı düşen birbirine aşık iki sevgili, deniz suyuna yeniden temas ettiklerinde uyanıp birbirlerine kavuşacaklar ve tekrar aşk yaşayacaklardır.
Asırlardır uyuyan Dev’in uyanıp Meis’teki sevgilisine şarkılarla aşkını anlatacağı Kaş Caz Festivali Setur Marina’nın ev sahipliğinde bu yıl ilk kez 6-7-8 Eylül’de gerçekleşiyor.
Yerli müzisyenlerin yanı sıra uluslararası isimleri de ağırlayacak olan festivalde; türler arası geçişlerle harmanladıkları müzikleriyle çağdaş cazın en hızlı yükselen İngiliz gruplarından Mammal Hands, 40. sanat yılında Türkçe pop müziğin yaşayan efsanesi Yeni Türkü, kendine özgü yorumlarıyla cazın özel seslerinden Elif Çağlar, farklı türlerden beslenen doğaçlamaları ile saksafoncu Korhan Futacı, yerli cazın çok yönlü müzisyeni ve kendisini yarı Likyalı olarak tanımlayan Ediz Hafızoğlu ‘Nazdrave’ projesi ile sahne alacak.
Üç gün boyunca Kaş’ın doğasını ve güzelliklerini; müzik dolu programıyla ve müzik dışı disiplinlerle bir araya getirmeyi hedefleyen Kaş Caz Festivali, aynı zamanda sosyal fayda sağlamak üzere festival için geliştirdiği projeleri de yakında duyurmaya başlayacak.

Festival, 06 Eylül Cuma günü saat 17:00’da Kaş Marina Antalya’da gerçekleşecek.

Adres: Uğur Mumcu Caddesi, Bucak Denizi, Acısu Mevki KAŞ / Antalya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here