Jean Luc Bannalec'den Gölge İz Bırakmaz

Jean-Luc Bannalec’den Gölge İz Bırakmaz Polisiye roman okumaktan hoşlananlar için sürükleyici ve ilgi çekici bir kitap. Sade ve akıcı bir dille fakat abartıdan uzak bir şekilde yazılmış. Okudukça heyecan duyacağınız, sonunu merak edeceğiniz etkileyici bir hikaye.

En yakınınızı kırk milyon avro için incitir misiniz? Elinizdeki kitabı okuyan bir milyondan fazla kişi de aynı soruyu soruyor kendine.

Fransızların büyülü kasabası Pont-Aven’e sürgün edilmiş asi Komiser Georges Dupin, kahvesini yudumlarken şaşırtıcı bir cinayet haberi alır. Olayı araştırdıkça hem maktulün ailesini hem de tüm dünyayı şaşırtacak bir sırrı ortaya çıkartır. Üstelik bir caniyet daha işlenecek; aynı aileden bir kişi daha bu gizem yüzünden hayatını kaybedecektir.

Fransa’nın muhteşem doğası, yabancıları şaşırtan gelenekleri, benzersiz bir aile sırrı ve Komiser Dupin’in alışılmışın dışındaki teknikleri…

Okuyucular bu yetenekli yazarı diğer kitaplarını dört gözle bekleyecekler. (Publishers Weekly)

Kesinlikle beslemediğiniz bir sonla karşılaşacaksınız. Son sayfasına kadar nefesini tutarak okuyacaksınız. (That is the day)

Bannalec, okuru büyüleciyi bir kültürle tanıştırıyor. (Booklist)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here