Gary Small'dan Bir Psikiyatristin Gizli Defteri
Gary Small'dan Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

Gary Small’dan Bir Psikiyatristin Gizli Defteri… Bir Psikiyatristin Gizli Defteri isimli kitabı, bir psikiyatristin ilk hastalarını anlatan ve onlarla geçen diyaloglar sonucunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini belirten bir kitaptır.

Gerçek yaşamlardan kesitler sunan kitap oldukça sürükleyici, sorgulayan ve düşündüren tarzda yazılmış. Düşünmeyi, çözmeyi seviyorsanız daha doğrusi insan psikolojisinin karmaşık dünyasını keşfetmek istiyorsanız bu kitap sizin için uygun..

Keyifle okuyabileceğiniz ve vaka analizlerinde bulunan kitapta manik depresyon ile ilgili bilgilerde yer alıyor. Bölümler şeklinde vakaların anlatıldığı kitabı hiç sıkılmadan okuyabileceksiniz. Birbirinden ilginç hastaların yer aldığı bir psikiyatristin hayatını anlatıyor.

Terapi koltuğunun ardındaki sırlar Hep onlar mı bizi dinleyecek? Bu sefer geçmişini anlatan bir psikiyatristin ta kendisi. Koltuğa oturun ve kulak kabartın. Dr. Gary Small’un, Boston’un kalabalık acil servis koridorlarından Los Angeles’ın golf sahalarına uzanan hikâyesinde karşılaştığı vakalar kimi zaman tuhaf, kimi zaman da gizemli, ama hepsi gerçek. Akıl hastalıklarının ilginç dünyasına kapı aralayan Bir Psikiyatristin Gizli Defteri sizi çok şaşırtacak…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here