CHP'nin Yeni Seçim Sloganı
CHP'nin Yeni Seçim Sloganı

Gerek muhalefet kanadında gerekse halkın büyük bir bölümü erken seçim isteğini başta sosyal medya platformlarında olmak üzere sokakta da vurguluyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açılış törenleri nedeniyle İzmir’de bulunuyor.

Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarından olan Ödemiş Katı Atık Entegre Tesisi, Çiğili İklim Duyarlı Tarım Merkezi, Bornova Havuz İzmir ve 364 ESHOT otobüsünün hizmete alışın törenlerine katıldı. Kılıçdaroğlu, Ödemiş’de önemli açıklamalarda bulundu.

“NE EZEN, NE EZİLEN, HAKÇA BİR DÜZEN”
*Bu topraklar, bereketli topraklar. Bu toprakları cennete dönüştürmemiz lazım. Bu ülkede beraber yaşamalıyız. CHP olarak biz ülkemizin neresinde yaşarsa yaşasın, kim olursa olsun herkesi kucaklamak istiyoruz. Herkesle barış içinde yaşamak istiyoruz.
*İzmir’in bir özelliği var. Mutlu insanların kenti. İzmir’e gelen herkes bir süre sonra ben İzmirli’yim der. İzmirli onların tamamını kucaklar. Herkes İzmirli olmaktan övünür. Bunu sağlayan belediye başkanlarıdır.
*Belediye başkanları hizmet ederken harcadığınız her kuruşun hesabını vereceksiniz. İhaleleri Facebook’tan yayınlayacaksınız. Herkes bunu görecek. Göstermelik ihaleler olmayacak.
*Bizim düzen, hakça bir düzen. Ne ezen, ne ezilen, hakça bir düzen. Hiçbir ayrım yapmayacaksınız. Bize oy verdi, vermedi, bırakın onları. Her vatandaşa hizmet etmek sizin göreviniz. O insanların gönlünü kazanacaksınız. Fakir mahalleler varsa oralara pozitif ayrımcılık yapın. Daha fazla hizmet götürün. (Kaynak: Sözcü)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here