CHP'nin Sevilen İstanbul Senin Reklamı

CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul videosu gerek kurgusal görüntüleriyle, gerekse şarkısıyla çok beğenildi. Video şu ana kadar yapılan seçim kampanyalarında en fazla izlenenlerin başında geliyor. Videodaki asıl merak konusu ise şarkıyı kimin seslendirdiği…

Ekrem İmamoğlu’nun “İstanbul Senin” isimli videosunda şarkıyı seslendiren kişinin Pınar Çubukçu olduğu ortaya çıktı. Pınar Çubukçu twitter hesabından “Yıllarca reklam, dizi, film, siyasi parti…vs için çok kampanya şarkısı seslendirdim ama müzikalitesi adına, içinde kendini en iyi hissettiğim kampanya şarkısı bu oldu sanırım… Paylaşımımın hiçbir siyasi parti propagandasıyla direkt ilgili yoktur, işimdir paylaşıyorum..” şeklide tweet yazarak videoyu paylaştı.

CHP'nin Sevilen "İstanbul Senin" Reklamı

Pınar Çubukçu’yu İstanbul Arabesque Project’ten tanıyoruz. Gülben Ergen’in daha önce seslendirdiği “Bir Şans Daha” isimli şarkının da söz yazarı. Yine Gülben Ergen’in seslendirdiği Çilekli şarkısının da söz yazarı ve bestecisi.
2018 yılında seslendirdiği Kağıt Kesiği isimli şarkısıyla adından söz ettirmiş ve kısa sürede hayran kitlesini oluşturmuştu.
İşte, Pınar Çubukçu’nun Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyası için seslendirdiği “İstanbul Senin” videosu…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here