Anadolu Efes'ten Anlamlı Destek
Anadolu Efes'ten Anlamlı Destek

Covid-19 virüs salgını nedeniyle kapanan özel tiyatrolara katkı sağlamak amacıyla Tiyatro Kooperatifi tarafından başlatılan Bizde Yerin Ayrı kampanyasına ilk destek veren kurumsal şirket Anadolu Efes oldu.

Dayanışma Birlikte Güzel sloganıyla kampanyaya katılan Anadolu Efes, 1000 gösterim kartını tıp öğrencilerine hediye etti.

Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş, “1987’den bu yana kültür sanata kesintisiz destek veriyoruz. Amacımız Türkiye’nin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak. COVID-19 sürecinde birçok sektörde olduğu gibi kültür sanat alanında da zor günler yaşanıyor. Anadolu Efes olarak bu belirsiz ve zorlayıcı dönemde de tiyatrolarımızın yanında olmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda Bizde Yerin Ayrı kampanyasından 1000 gösterim kartı alarak bunları COVID-19 sürecinde aktif çalışmalar yapan Türk Tıp Öğrencileri Birliği’ne hediye ediyoruz. Buna vesile oldukları için Tiyatro Kooperatifi’ne teşekkür ediyor, sahnelerin yeniden açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Coronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada kültür ve sanat etkinlikleri iptal edilmişti. Sinema ve tiyatro salonları kapatıldı. Salgının ne zaman geçeceği ise belirsizliğini korurken, normalleşme sürecinde sinema ve tiyatro salonlarında hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeni düzenlemeler ve uygulamalar getirilecek.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here