Amy Angel'dan Devrimin Kızı

Amy Angel’dan Devrimin Kızı Yazar nükleer savaşı sonrasında başına gelen olayları etkileyici bir şekilde dile getiriyor.

“Biri beni sevmeden önce, yalnızlık konusunda daha iyiydim.”

“Bir şeye tutunmazsam kendimi kaybolacakmış gibi hissediyordum.”

“Zaten daha iyi bir seçenek olmadığında, karar vermenin ne kadar kolay olduğunu fark etmiştim.”

“Cesur olmanın bir parçası da kendi suçluluğumu kabul etmekti.”

Ben Ivy Westfall. Kurucunun kızı.
Nükleer bir savaş sonrası hayatta kalan az sayıdaki insandan biriydim. 16 yaşında kendimi bir güç savaşının ortasında buldum. Annemin katilinin oğluyla evlenmeye zorlandım. Görevim o kadar da zor değildi. Devrime öncülük edebilmem için kocamı öldürüp ailemin yönetimi ele geçirmesini sağlamalıydım, o kadar…
Ben Ivy Westfall.Artık sistemin kurbanı değilim. Görevim artık eskisinden daha zor. İnandığım şeyler uğruna, her şeyimi kaybetme pahasına savaşacağım…
İsmim Ivy Westfall. Ben Devrimin Kızı’yım.

“Okurları kesinlikle tatmin edici bir son bekliyor. Engel harika bir iş çıkarmış!” (Outlawpoet (amazon top 100 reviewer)

“İlk kitaba yaraşır bir devam kitabı. Aksiyonu yüksek bir macera. Bastır Ivy!” (-Mary Brebner (Amazon Brebner (Amazon Vine Reviewer)

“Harika bir devam kitabı ve yazarın bir sonraki kitabının ne olacağını heyecanlı bekliyorum çünkü kesinlikle okuyacağım!” Bookworm (Amazon Vine Reviewer)

“Kaldığı yerden devam eden hikayede tempo bir an bile düşmüyor. Bu seriyi genç ve yetişkin, herkese kesinlikle öneriyorum.” Melissa A. Palmer (amazon Vine Reviewer)

“Gerçeklik ve dikkatle yaratılan detaylar bu romanı bir kitabın ötesine taşıyarak okuyanların keyif alacağı bir maceraya çeviriyor. Amy Engel sizi karmaşık bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkaran ve küçücük detayları dahi düşünerek sizi bu dünyanın içine, adeta içinde yaşıyormuşsunuz gibi çekmeyi başarabilen nadir yazarlardan birisi.” (bookQhisperer’dan Jax)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here