Adalarda CHP Üyelerine Siyasi Eğitim
Adalarda CHP Üyelerine Siyasi Eğitim

CHP Parti Okulu, İstanbul-Adalar’da gerçekleştirdiği etkileyici program ile 25-26 Kasım tarihlerinde Üyelerin Temel Siyasi Eğitimini başarıyla tamamladı. CHP üyelerine yönelik düzenlenen bu özel eğitimde, Parti Tüzüğü Programı, CHP’nin Siyasi Tarihi ve Halkla İlişkiler konularında kapsamlı bilgiler sunuldu.

CHP Parti Okulu tarafından seçilen uzman eğitimcilerin liderliğinde gerçekleşen ÜTSE programı, katılımcıları iki gün boyunca etkileyici bir siyasi serüvene taşıdı. Eğitimin ikinci gününde, üyeler tarafından hayata geçirilen sosyal projeler, programın zirvesini oluşturdu. ÜTSE eğitimi, CHP Parti Okulu eğitmenleri Necip Bektaş, Derya Şentürk, Tülay Uçar, Mazlume Oruç, Şükran Orhan, Ahmet Tunçberk ve Hale Özcömert tarafından başarıyla gerçekleştirildi.

CHP Parti Okulu’nda Eğitim Alan Heybeliada Proje Grubu, Çocuklara Yönelik Sosyal Projeyi “Ahşapta Büyüyen Anılar” Adıyla Kısa Filme Dönüştürdü!

ÜTSE eğitimini başarıyla tamamlayan üyeler, projelerini teslim ettikten sonra katılım belgelerini almanın gururunu yaşayacaklar. CHP Adalar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenecek özel törende, CHP Parti Okulu’nun eğitimine katılan Heybeliada Proje Grubu çocuklara yönelik sosyal projeyi “Ahşapta Büyüyen Anılar” adıyla kısa filme dönüştürdü.

Adalar'da CHP Üyelerine Siyasi Eğitim
Adalar’da CHP Üyelerine Siyasi Eğitim

Beş-altı çocuğun, aileleriyle birlikte ahşap oyuncaklarla tanıştığı özel bir deneyimi konu alan film, geleneksel değerleri ve dayanışmayı yansıtan bu oyuncaklarla unutulmaz bir bağ kurmayı amaçlıyor. Çocuklar, ahşap oyuncakları kendi hayal dünyalarına uygun hale getirmek için istedikleri renkleri seçerek yaratıcılıklarını ortaya koyuyorlar. Heybeliada Proje Grubu’nda; Döndü Ayvaz, Derya Demirezen, Efe Çavdaroğlu, Zeynel Sezer Akbulut, Çiçek Yurtseven, Nil Yurda Yurtseven ve proje danışmanı olarak Ahmet Tunçberk yer alıyor. Nil Yurda Yurtseven’in Yazıp-Yönettiği “Ahşapta Büyüyen Anılar”, isimli kısa film Ocak ayında gösterime sunulacak. Üyeler, bu özel etkinlikte sertifikalarını alarak eğitim serüvenlerini resmi olarak noktalayacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here