2023 Yılında Sizlere Hangi Renkler Şans Getirecek?
2023 Yılında Sizlere Hangi Renkler Şans Getirecek?

2023 yılında sizlere hangi renkler şans getirecek? öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Renklerin günlük yaşamda insanlar üzerinde olumlu ve olumsuz etkileri bulunmaktadır. Renklerin duygularımızı kontrol ettiği renk bilimciler tarafından birçok deneyle kanıtlanmıştır. Renklerin enerjimiz üzerinde etkisi çok yüksektir. Bu yüzden günlük kıyafetlerde bize yakışan renklerin yanı sıra sevdiğimiz ve kendimizi iyi hissettiğimiz renkleri tercih ederiz.

2023 Yılında Sizlere Hangi Renkler Şans Getirecek?
2023 Yılında Sizlere Hangi Renkler Şans Getirecek?

Renklerle en başta renk bilim uzmanları, psikologlar, sosyologlar kadar astrologlar da ilgilenmektedir. Astrologlara göre her burca özel bir rengi bulunmaktadır. Örneğin kova burcunu temsil eden renk mavidir, aslan burcunun rengi altın rengidir. Ancak 2023 yılında burçlara şans getirecek olan renkler birbirinden farklıdır.

2023’de Şans Getirecek Renkler

Koç Burcu

Koç burçları aceleci, inatçı, enerji dolu, savaşçı, kazanmayı seven, hayallerini gerçekleştirebilen cesur ve tutkulu kişilerdir. Koç burcunun bu yılki uğurlu rengi ise kırmızı. Şansınızı yükseltmek için kırmızının her tonunu kullanabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğalar mütevazı, çekingen, çalışırken pratik ve hızlı hareket etmeyi seven, tembelliği kendine özgü yaşayan, uyumayı ve keyif yapmayı seven, kilo almaya müsait, mutfakta çok iyi yemekler yapan, ev hayatına düşkün, iş hayatında ise unvan sahibi başarılı kişilerdir. Bu yıl şans çakralarınızı çalıştırmak için yeşil rengini kullanmalısınız. Yeşil aksesuar, giysi ve takı istediğinizi tercih edebilirsiniz.

İkizler Burcu

İletişimi ve sosyalleşmeyi seven, pratik zekalarıyla herkesi kendine hayran bırakan, hareketli, duygusal bir burç olan neşeli ve sevimli ikizlerin bu yıl ki şans rengi turuncu. Turuncu sizlere pozitif enerji ve şans getirecektir.

Yengeç Burcu

Hassas, duygusal, içe kapanık, şefkatli yengeçlerin bu yılki uğurlu rengi mavi. Mavi sizleri depresyondan uzaklaştıracak ve bulunduğunuz ortamlarda sizlere en güzel şansları getirecek.

Aslan Burcu

Bulundukları ortamda hemen dikkatleri üzerine toplayan karizmatik, güzel ve dürüst aslan burçlarının bu yılki uğurlu rengi sarı. Sarı renk sizlere hem parayı hem de istediğiniz aşkı getirebilir.

Başak Burcu

Dağınıklıktan hoşlanmayan, kendi alanının her zaman temiz ve düzenli olmasını isteyen mükemmeliyetçi ruha sahip olan başakların bu yılki uğurlu rengi beyaz. Beyaz renk sizlere her alanda şansı getirecek.

Terazi Burcu

Venüs’ün güzel kızları ve yakışıklı erkekleri güzelliğin, zarafetin ve adaletin sembolü olan terazilerin bu yılki uğurlu rengi pembe. Bu renkle şık bir görünüm yaratabilir ve peri masallarına konu olacak türden bir aşkı hayatınıza çekebilirsiniz.

Akrep Burcu

Gizemli, çekici ve her ortamda dikkatleri üzerine çeken tutku dolu akreplerin bu yılki şans rengi ise şarap kırmızısı… Bu tonu kullanarak şansın en güzelini yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu

Şansın ve kaderin gezegeni Jüpiterin insanları olan yay burçlarının bu yılki şans rengi koyu mavi. Koyu maviyi tercih ederek üzerinizdeki bütün makus talihi atabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Onlar dünyanın en çalışkan, işkolik insanları. Ciddi, istikrarlı ve başarılı oğlak burçlarının bu yılki uğurlu rengi kahverengi. İş ve özel yaşamınızda kahverengiyi tercih edebilir, kendinizden emin ve özgüvenli karakterinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Kova Burcu

Yaratıcı, dahi, mizahi yönü güçlü, dünyayı değiştiren devrimci ruhlu ve kendine özgü doğal yapısıyla dikkatleri üzerine çeken kovaların bu yılki uğurlu rengi gri. Gri siz asil kovalara bu yıl çok yakışacak ve şansıda beraberinde getirecek.

Balık Burcu

Hassas ve duygusal yapılarıyla dikkat çeken, sanatçı ruhlu balıkların bu yılki şans rengi bej rengi. Bu rengin saflığı, soft görüntüsü bu yıl sizlere şans getirebilir.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here