2020 İlkbahar Yaz Makyaj Modası
2020 İlkbahar Yaz Makyaj Modası

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Milano Moda Haftası kapsamında önümüzdeki bahar ve yaz aylarının da makyaj trendleri belli oldu.

Bu yılki trend oldukça ilham verici ve cesur renklerden oluşuyor. Sıradışı olmak isteyenlerin tercihi yine siyah ve koyu renk rujlar olacak gibi görünüyor.

Siyah göz kalemi, kırmızı dudaklar yine revaçta. Koyu kırmızı rujlarla, siyaha yakın ruj renkleri bi hayli ilgi görecek. Yalnız bu tarz koyu renk rujların daha çok akşam ve gece saatlerinde kullanılmasının doğru olacağını belirtmek isteriz.

Klasik koyu renk kaşlar ve kırmızı dudaklardan Dolce&Gabbana, Moschino ve Versace’nin vazgeçemediği trendler arasında yer aldı. Moschino makyaj trendinde 1950’lerden ilham almış. Uzun kuyruklu kaşlar ve kan kırmızı dudaklar… Versace ise 1980’lerin ruhunu yansıtmış yani fırçalanmış dağınık kaşlar ve turuncu rujlu dudaklar…

Genny ise günün her saatinde uygulayabileceğiniz bir trend uygulamış ince siyah kalem…

Vazgeçemediğiniz renkler ise hiç kuşkusuz pembe-şeftali tonlarında rujlar ve bu renklerle yapılan günbatımı geçişini yansıtan farlar en çok tercih edilen trendler arasında olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here